AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçe gezileri kapsamında Feke’yi ziyaret etti. Hemşehrileriyle kucaklaşan Kocaispir, “Allah’ın izniyle göreve geldiğimizde Adana’da hizmet seferberliği başlayacak” dedi.

AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçe ziyaretlerine Feke gezisi ile devam etti. Kocaispir’e AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Şükrü Erdinç, 2’ncı ve 27’nci Dönem AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, AK Parti Feke İlçe Başkanı Mehmet Ali Sarıoğlan, MHP Feke İlçe Başkanı Fikret Çilingir, MHP Feke Belediye Başkan Adayı Ahmet Şener ve beraberindekiler eşlik etti.

Adana'da Çukurova Belediye Meclisi Emrah Kozay'a birçok konuda tam yetki verdi Adana'da Çukurova Belediye Meclisi Emrah Kozay'a birçok konuda tam yetki verdi

İlk olarak Cumhur İttifakı Feke Belediye Başkan Adayı Ahmet Şener’in seçim ofisinin açılışına katılan Başkan Kocaispir, daha sonra AK Parti ve MHP İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti. Feke esnafı ve vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Kocaispir, hemşehrilerinin ilgisiyle karşılandı. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kocaispir, İslam ve Yeşil Düşmüş mahallelerinde toplantılar gerçekleştirdi, ev ziyaretleri yaptı. 

‘ADANA’DA HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLAYACAK’

Feke’de gördüğü ilgi için teşekkür eden Başkan Kocaispir, Cumhur İttifakı’nın etle tırnak gibi olduğunu belirterek, “Bu birlik ve beraberliğimizi Rabbim daim etsin. Allah nasip ederse Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiğimde bir taraftan şehrimizi ve ilçelerimizi yeni tesislerle donatırken bir taraftan da Adana Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ekipleri Feke ve tüm ilçelerimizde, Adana’mızda seferberlik ilan edecek, insanımızın hizmetkarı olacak. Allah’ın izniyle göreve geldiğimizde Adana’da hizmet seferberliği başlayacak” diye konuştu. 

Editör: Kemal Soner