Mustafa Fidan Vursavuş'tan ilçe belediye başkanlarına: Telefonlara Ba-ka-cak-sı-nız! Mustafa Fidan Vursavuş'tan ilçe belediye başkanlarına: Telefonlara Ba-ka-cak-sı-nız!

HABER: ADANA24.COM - KEMAL SONER

Adana Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Sözlü, 2019 yerel seçimlerinden sonra MHP Genel Başkan Başdanışmanlığı görevine getirildi. Hüseyin Sözlü, geçtiğimiz hafta başdanışmanlık görevinden alınarak tedbirli olarak MHP disiplin kuruluna sevk edildi.

Görevden alınma ve disipline sevk edilme gelişmelerini duyuran Semih Yalçın'ın açıklamalarına karşın Sözlü de bir açıklamada bulundu.

HANIMEFENDİDEN ÇOK KONUŞULACAK SİTEM DOLU 14 ŞUBAT MESAJI

Yaptığı açıklama sonrasında kabuğuna çekilen Sözlü, eşi Zeynep Sözlü'nün Instagram hesabından yaptığı aile fotoğrafı ve 14 Şubat temalı paylaşımla yeniden gündemi sarsacak. Görevden alınma ve disipline sevk edilme gelişmelerini Osmanlı Padişahı Sultan Süleyman'ın öz oğlunu boğdurtmasına benzeten Zeynep Sözlü, adeta Balgat'a adrese teslim göndermede bulundu.

ekran-resmi-2024-02-14-19-02-26.png

İşte o açıklama;

Evliliğimizin 31. Yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ben senden razıyım Allah’da senden razı olsun. Sen daima gülümse, sen gülümse ki ben kahkaha atabileyim.
Kadınlar genelde kocalarını başka kadınlardan, kızlardan, alkol masalarından, kumardan, annesinden, ailesinden hatta çocuklarından bile kıskanır. “Ona benden daha çok değer veriyorsun” diye sitem eder ya da içten içe üzülür.
Ama ben , bu dünyada benden değerli olan (dolayısıyla bazen kıskandığım) tek şeyin , senin ÜLKÜCÜLÜK SEVDAN olduğunu hep biliyordum.Hatta bunu Allah da biliyor, kulu da.
Sen ülküne bağlı kalarak, önce VATAN,MİLLET , DEVLET diyerek Türk ülküsü çizginden çıkmadan ,yolundan sapmadan, ihanet etmeden sadâkatla hizmet ettin.
Ortada dolaşan kuru iftiralar, fitne-fesat ve çirkin dedikodularla seni en büyük sevdandan koparmak isteyenleri esefle kınıyorum.Nafile olan çabalarını gülümseyerek izliyorum.
Sultan Süleyman bile böyle fitne-fesat iftira ve saraydaki ayak oyunları yüzünden öz oğlunu boğdurtmuştu.
Sana yakıştırılan iftiralar gerçek olsaydı eğer önce ben ve çocukların karşına dikilir “bunca zaman bize öğrettiklerin yalan mıydı” der itiraz ederdik. 
Doğru duvar yıkılmaz sen doğrundan şaşma Allah hayırlısını verir.
Sen daima gülümse…

Editör: Kemal Soner