CHP'li büyükşehir belediye başkanları Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu, Tunç Soyer, Zeydan Karalar ve VahapSeçer’in katıldığı Ankara'daki Gölbaşı Mogan Gölü Belediye Tesisleri’nde gerçekleşen toplantı sona erdi.

Melih Baki'den yeni açıklama: 6,1 - 6,7 arasında bir deprem olmadan o blok yerine oturmayacak Melih Baki'den yeni açıklama: 6,1 - 6,7 arasında bir deprem olmadan o blok yerine oturmayacak

Ankara'da buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer toplantı yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bilgisi dahilinde gerçekleştiği belirtilen toplantıda, aralarında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın da bulunduğu CHP'li 5 büyükşehir belediye başkanı toplantı sonunda Kılıçdaroğlu'na destek açıklamalarında bulundu.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar yaptığı açıklamada, "Ülkemizin büyük bir felaket yaşadığı bugünlerde, sevgiye ve saygıya ihtiyacımız var. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu adalet yürüyüşünde asla yalnız bırakmayacağız. Millet Ittifakı’nın bir ve beraber olmasını diliyoruz." İfadelerini kullandı.