Adana'da depremde 40 kişiye mezar olan apartman 'Raylı sistem temel' yalanıyla satılmış! Adana'da depremde 40 kişiye mezar olan apartman 'Raylı sistem temel' yalanıyla satılmış!

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Bursa'da AK Parti'yi mağlup eden CHPBüyükşehir Belediyesi'ni büyük bir borçla devraldı.

Sözcü Gazetesi Yazarı Serbes, bugünkü, "Adana’yı düze çıkartmıştı, sırada Bursa var" başlıklı yazısında Bursa Büyükşehir Genel Sekteri olarak atanan Doç. Dr. Ergül Halisçelik'i kaleme aldı.

"ADANA’DA YAPTIĞINI BURSA‘DA YAPMAYA ÇALIŞACAK"

Ergül Halisçelik'in  Adana’dan ayrılıp Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne Genel Sekreter olarak gideceğini ifade eden Serbes, "Bu tayinde, yeniden o tür bir engel olma mekanizması var mı bilemeyiz ama, bildiğimiz Halisçelik’in Adana’dan ayrılmasının Büyükşehir Belediyesi ve Adana’nın hayrına olmadığıdır. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 20 milyar borcu varmış. Aslında doğup büyüdüğü, ailesinin yaşadığı Adana’dan ayrılmayı istemediğini bildiğimiz Halisçelik, şimdi bu büyük borçlu bütçenin başına geçerek, Adana’da yaptığını Bursa ‘da yapmaya ve CHP’nin bir başka önemli belediyesi olan Bursa Belediyesi’ni düze çıkarmaya çalışacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Mehmet Serbes'in yazısının tamamını okumak için tıklayın.

Editör: Kemal Soner