Büyükşehir ve Yeşilay iş birliğiyle Teknoloji Bağımlılığı Semineri Büyükşehir ve Yeşilay iş birliğiyle Teknoloji Bağımlılığı Semineri

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Karaisalı Orman İşletme Müdürlüğü, Beydemir ve Kızıldağ Orman İşletme Şefliğinde rehabilitasyon, meşcare bakımı ve sıklık bakımı sahalarında yapılan silvikültür çalışmaları ile bölme içerisinde açılan bakım patikaları inceledi.

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcısı Ali Göçer ve Silvikültür Şube Müdürü İsmail Aktaş, Karaisalı Orman İşletme Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

Sürdürülebilir ormancılık ilkesinin sıklık bakımı sahaları için önemine değinen Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, silvikültürel müdahalelerin yangın riski göz önünde bulundurularak titizlikle yürütülmesi talimatlarını verdi.

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz’ın Karaisalı Orman İşletme Müdürlüğü, Beydemir ve Kızıldağ Orman İşletme Şefliğinde rehabilitasyon, meşcare bakımı ve sıklık bakımı sahalarında yapılan silvikültür çalışmaları ile bölme içerisinde açılan bakım patikaları İncelemelerine Karaisalı Orman İşletme Müdürü Şükrü Mirik, teknik personel ve üretim işçileri eşlik ettiler.

Kaynak: iha