İlk kez Adana'da adana24.com'un gündeme getirdiği "Adana'da Hüseyin Sözlü bağımsız aday mı oluyor?" haberi sonrasında Adana'da siyasi kulislerde gece hareketliliği başladı.

Adana'nın gündemine oturan haber sonrasında anketin muhatapları arasında yer alan Fatih Mehmet Kocaispir ve Hüseyin Sözlü'den arka arkaya açıklamalar geldi.

Mustafa Fidan Vursavuş'tan ilçe belediye başkanlarına: Telefonlara Ba-ka-cak-sı-nız! Mustafa Fidan Vursavuş'tan ilçe belediye başkanlarına: Telefonlara Ba-ka-cak-sı-nız!

Hüseyin Sözlü anketle hiçbir bağının olmadığını ve böyle bir işe de kesinlikle girişmeyeceğini belirterek "Yarın ilk olarak Cumhur İttifakı'nın Adana adayı Fatih Kocaispir'i ziyaret edeceğim. Kendisine destek beyanında bulunacağım" dedi.

Kocaispir ise dün akşam Hüseyin Sözlü ile meclis üyesi Asım Gül’ün oğlunun nikah töreninde bir araya geldiğini belirterek, haber portalımıza “Nikahı ben kıydım kendisi de şahit idi. Bizzat beni ziyaret ederek destek beyanında bulunacağını açıkladı." ifadelerini kullandı.

Editör: Kemal Soner