Kozan Belediyesi tarafından düzenlenen iftarda muhtarlar bir araya geldi. İftar programında ilçede birliktelik ve beraberlik mesajları verilerek ülkenin birlik ve bütünlüğü için dualar edildi.

Millet Bahçesi kültür salonunda düzenlenen iftar programına Kozan merkez ve kırsal mahalle muhtarları katılırken programa siyasi partilerin ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli vatandaş katıldı. İftar programında konuşan Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan muhtarların ve iftar programlarını katılan davetlilerin Ramazan ayılarını tebrik ederek oruçlarının kabul olması dileğinde bulundu.

Kendileri onuruna iftar programı düzenleyen Belediye Başkanı Kazım Özgan’a teşekkür eden Kozan Muhtarlar Derneği başkanı Salim Açıkgöz böyle bir iftar programına düzenlediği için Belediye Başkanı Kazım Özgan’a teşekkür ederek programın hayırlara vesile olmasını diledi.

Bekir Sütcü, OSBÜK’te yeniden seçildi Bekir Sütcü, OSBÜK’te yeniden seçildi

Okunan ezanı müteakip duaların ardından programa katılan davetliler iftarlarını açarken ülkenin birlik ve bütünlüğü için dualar edildi.