Ay Yapım’ın Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı uzun zaman sonra Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşturacak olan yeni özgün dizisi ‘Aile’nin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı.

Yayın tarihi belli oldu! Aile dizisi hangi gün? - Resim: 1

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Show TV’de ekranlara gelecek ‘Aile’ dizisi Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getirmeye hazırlanıyor.Ay Yapım imzalı dizi Şubat ayı içerisinde yayınlanması planlanıyordu ancak Kahramanmaraş depremi nedeniyle ertelenmişti. Peki Aile dizisi hangi kanalda? Aile dizisi hangi günler yayınlanıyor?

Yayın tarihi belli oldu! Aile dizisi hangi gün? - Resim: 2

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER? 

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı dizide, ikiliye Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

Yayın tarihi belli oldu! Aile dizisi hangi gün? - Resim: 3

AİLE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Adanalı Haluk Levent yoğun bakımda ziyaret etmişti: "Konserime geldiğine inanamıyorum" Adanalı Haluk Levent yoğun bakımda ziyaret etmişti: "Konserime geldiğine inanamıyorum"

Aile dizisi, Aslan karakterine hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ ile Devin rolünü canlandıran Serenay Sarıkaya'yı tutkulu bir aşk hikayesinde bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Dizi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Yayın tarihi belli oldu! Aile dizisi hangi gün? - Resim: 4

AİLE DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR, HANGİ TARİHTE?

 Aile dizisi ilk bölümü 7 Mart Salı günü ekrana gelecek. Salı akşamları yayınlanacak Aile dizisi Star tv ekranlarında olacak.

Editör: Kemal Soner