Cannes Film Festivali hız kesmeden devam ediyor. İddialı yapımların Altın Palmiye için yarıştığı Cannes Film Festivali'ne Türkiye'den birçok ünlü isim de katıldı.

Esra Dermancıoğlu Cannes’a giden Hande Erçel, Pınar Deniz, Meryem Uzerli, Birce Akalay Özge Özacar, Dilan Çiçek Deniz’in tarzına kafayı taktı.

"90-60-90 değilim, ama oyuncuyum" diyen Esra Dermancıoğlu "Cannes’da benim olmam lazımdı. Çünkü dillerini biliyorum. Gitmem için estetik mi olmam lazımdı? Keşke çıplak yürüyüşler dışında iletişim kuracak birileri gitseydi utandım, onların adına da utandım." diyerek gündem oldu.

uıouo

Sabancı Ailesi'ne gizli ses kaydı şoku: Hemşire en mahrem konuşmaları kaydetmiş! Sabancı Ailesi'ne gizli ses kaydı şoku: Hemşire en mahrem konuşmaları kaydetmiş!

Birce Akalay'a da bu konu soruldu. Muhabironline'ın haberine göre; güzel oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun adını duyunca şu tepkiyi verdi:

"Ay hiç konuşmayalım, çok ayıp. Hiç yorum yapmak istemiyorum, çok ayıp buluyorum. Çok polemik, olur gereksiz olur. Ben sevmem böyle şeyleri biliyorsunuz. O yüzden yorum yapmak istemiyorum, ayıp buluyorum sadece."

Editör: Kemal Soner