Uğur Mumcu Meydanında gerçekleştirilecek Kılıçdaroğlu mitingi ile ilgili CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi başkanlığında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçe başkanları ve il yöneticileri geçtiğimiz günlerde bir araya geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adana mitingi ne zaman?

CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakının 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı Adana mitinginin 11 Mayıs’ta yapılacağı yönünde açıklama yapmıştı.

Adana24.com'dan Kemal Soner'in parti kaynaklarından aldığı bilgiye göre, Kılıçdaroğlu'nun Adana mitingi 3 gün önceye çekildi. Buna göre Kılıçdaroğlu'nun Adana mitingi 8 Mayıs 2023 tarihinde saat 13:00'te yapılacak.

kemal-kilicdaroglunun-adana-mitingi-ne-zaman

ADANA'DA CHP VE MİLLET İTTİFAKI İÇİN ÖNEMLİ SINAV

Kılıçdaroğlu'nun Adana mitingi, CHP Adana İl Örgütü, CHP'li Adana Büyükşehir Belediyesi, Seyhan Belediyesi, Çukurova Belediyesi, Ceyhan Belediyesi ve İmamoğlu Belediyesi ile yeniden aday gösterilen mevcut milletvekilleri Orhan Sümer, Burhanettin Bulut, Ayhan Barut ve Müzeyyen Şevkin için için sınav niteliği taşıyacak.

Adana'da Çukurova Belediye Meclisi Emrah Kozay'a birçok konuda tam yetki verdi Adana'da Çukurova Belediye Meclisi Emrah Kozay'a birçok konuda tam yetki verdi

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu'nun Adana mitinginde Millet İttifakı bileşenleri İYİ Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Saadet Partisi'nin de mitinge seçmenlerini davet ederek destek sunması bekleniyor.

Editör: Kemal Soner