Şırnak’ta 2015 yılında şehit olan polis memuru Şahin Altmış’ın ailesi Kurban Bayramında yalnız bırakılmazken, polis aileyi şehidin isminin yazılı olduğu zırhlı araçla ziyaret etti.

Herkesin gördüğü, bildiği ancak tanımadığı Adanalı: İşte "Adana Kralı"nın hayat hikayesi... Herkesin gördüğü, bildiği ancak tanımadığı Adanalı: İşte "Adana Kralı"nın hayat hikayesi...

Adana İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, 13 Eylül 2015’te görev yaptığı Şırnak’ta uygulama noktasına PKK’lı teröristlerce uzun namlulu silah ve bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Şahin Altmış’ın ailesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında şehit kızı Zeynep Altmış, İnci’ye bir aracın üzerine babasının isminin yazılmasını istedi. İnci’nin talimatıyla Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nün bir zırhlı aracına ‘Şehit Şahin Altmış’ adı verildi. Kurban Bayramında da aile polis tarafından unutulmadı. Polis ailenin ziyaretine üzerinde şehidin ismi yazılı zırhlı araçla ziyaret etti. Şehit ailesi bu ziyaretten çok memnun kaldı.

Kaynak: iha