Nakit sıkıntısıyla boğuşan milyonlarca vatandaş, çözüm yolları aramaya devam ettiği belirtilerek bankaların nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar için kampanya başlattığı bildirildi. Bu kampanya ise Vakıfbank tarafından paylaşıldı.

100 BİN LİRA VERİLİYOR 

Vakıfbank 6 ay erteleme fırsatı ile vatandaşların yaşadığı birçok nakit sıkıntısını çözmeye çalıştığı belirtilerek VakıfBank, vatandaşlar için 100.000 TL kredi kampanyası başlattığı ifade edildi.

Vakıfbank, dişini tırnağına takarak küçük işletmeler olan KOBİ’lere destek sağlayabilmek için 100.000 TL kredi sağlandığı belirtilerek Vakıfbank'ın KOBİ’ler için sağladığı bu kredide; aynı zamanda 6 ay erteleme fırsatı ve 36 aya varan vade fırsatı ile çalışan, üreten ve geliştiren vatandaşa destek verdiği bildirildi.

BAŞVURU DETAYLARI 

Başkan Doğan: “Yağmur çiftçinin yüzünü güldürdü” Başkan Doğan: “Yağmur çiftçinin yüzünü güldürdü”

Vakıfbak’ın sağladı KOBİ’lere destek kredisi için merak edilen detayları Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden alınabielceği ifade edildi. Bu kampanya üzerinden kredi almak isteyenlerin Vakıfbank'ın internet sitesi üzerinden veya şubelere giderek başvuru yapabildiği bildirildi.

kamugundemi.com