Adana Demirspor, son olarak Brezilya'nın Santos takımında forma giyen Kolombiyalı hücum oyuncusu Steven Mendoza'yı kadrosuna kattığını açıkladı.

Açıklamada, "Kulübümüz ile 1,5+1 yıllık anlaşmaya varan John Steven Mendoza Valencia ile imza törenimiz gerçekleşmiştir. Mendoza’ya bir kez daha ‘Ailemize hoş geldin diyor; Adana Demirsporumuz ile başarılar diliyoruz" denildi.

İkinci transfer açıklamasında, sol bek ve kanatta görev yapan Milad Mohammadi'yle 2,5 yıllık anlaşma imzalandığı belirtildi.

Açıklamada, "Kulübümüz ile 2,5 yıllık anlaşmaya varan ve daha önce Terek Grozny, KAA Gent, AEK Atina formalarını giyen İran Milli Takımı oyuncusu Milad Mohammadi ile imza törenimiz gerçekleşmiştir. Milad Mohammadi'ye bir kez daha 'Ailemize hoş geldin’ diyor; Adana Demirsporumuz ile başarılar diliyoruz" ifadelerine yer verildi.

İspanyol orta saha Jose Rodriguez'le de 2,5 yıllık anlaşma sağlandı: "Kulübümüz, İspanyol futbolcu Jose Rodriguez Martinez ile 2.5 yıllık sözleşme imzalamıştır. Jose Rodriguez'e 'Ailemize hoş geldin’ diyor; Adana Demirsporumuz ile başarılar diliyoruz."

Dün Adana Demirspor'dan ayrılan Mario Balotelli bugün Süper Lig ekibiyle görüşmeye başladı Dün Adana Demirspor'dan ayrılan Mario Balotelli bugün Süper Lig ekibiyle görüşmeye başladı

Adana Demirspor'un son transferi "Maestro" lakabıyla tanınan Haitili Antonio Simao Muanza oldu: "Kulübümüz, António Simão Muanza "Maestro" ile 2,5+1 uzatma olmak üzere 3,5 yıllık sözleşme imzalamıştır. António Simão Muanza'ya 'Ailemize hoş geldin’ diyor; Adana Demirsporumuz ile başarılar diliyoruz."

Editör: Kemal Soner