Adana Demirspor Başkan Murat Sancak, A Spor'da katıldığı programda birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Murat Sancak'ın gündem olan açıklamaları arasında en dikkat çekeni şüphesiz Balotelli açıklaması oldu.

Spor Toto Süper Lig: Adana Demirspor: 4 - Corendon Alanyaspor: 2 (Maç sonucu) Spor Toto Süper Lig: Adana Demirspor: 4 - Corendon Alanyaspor: 2 (Maç sonucu)

Balotelli hakkında sorulan soruya yanıt veren Murat Sancak, "Adana'da kebapçıya gideceği zaman önden arayıp güvenlik önlemini alıyordum. Allah korusun, Adana'yı biliyorsunuz. Başına en ufak bir şey gelse dünya gündemine otururduk. Ona babalık yaptım, ağabeylik yaptım. Balotelli, sevgilisiyle kavga ettiğinde biz barıştırıyorduk. Gitmek istemiyordu ama biz ona 'Balo; git artık git' dedik. Geri dönmeyi çok istiyor ancak şu an geri dönme şansı yok. Montella ile yapamaz."  ifadelerini kullandı.

Başkan Sancak'ın bu açıklaması Balotelli'nin Adana Demirspor'a dönmesini bekleyen taraftarlarda, "Balotelli defteri kapandı" yorumlarına neden oldu.