Adana Demirspor Başkan Murat Sancak, A Spor'da katıldığı programda birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu. Murat Sancak'ın gündem olan açıklamaları arasında en dikkat çekeni şüphesiz Balotelli açıklaması oldu.

Balotelli hakkında sorulan soruya yanıt veren Murat Sancak, "Adana'da kebapçıya gideceği zaman önden arayıp güvenlik önlemini alıyordum. Allah korusun, Adana'yı biliyorsunuz. Başına en ufak bir şey gelse dünya gündemine otururduk. Ona babalık yaptım, ağabeylik yaptım. Balotelli, sevgilisiyle kavga ettiğinde biz barıştırıyorduk. Gitmek istemiyordu ama biz ona 'Balo; git artık git' dedik. Geri dönmeyi çok istiyor ancak şu an geri dönme şansı yok. Montella ile yapamaz."  ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor'un yıldızı Edouard Michut, Fransa Milli Takımı'ndan davet aldı Adana Demirspor'un yıldızı Edouard Michut, Fransa Milli Takımı'ndan davet aldı

Başkan Sancak'ın bu açıklaması Balotelli'nin Adana Demirspor'a dönmesini bekleyen taraftarlarda, "Balotelli defteri kapandı" yorumlarına neden oldu.