Spor toto Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un İtalyan antrenörü Vincenzo Montella, ülkesinin basınından Corriere dello Sport'a açıklamalarda bulundu.

Adana Demirspor'da istifa iddiaları sonrasında Murat Sancak'a Vincenzo Montella tek dileğini açıkladı! Adana Demirspor'da istifa iddiaları sonrasında Murat Sancak'a Vincenzo Montella tek dileğini açıkladı!

Montella, dün Hatay'da meydana gelen depremlerle ilgili, "Burada insanlar sokaklarda. Var olan kayıp ve zararlara yeni bir korku eklendi. Adana'da yaşıyorum. Kendimi buradaki insanlara duygusal ve fiziksel olarak yakın hissediyorum." dedi.

İtalya'daki yardım kampanyalarına destek çağrısında bulunan Montella, "Bu yardımların ulaşacağına eminim ve birçok kişinin destek olacağını biliyorum. Bu yardımların amacı evsiz kalan insalar için prefabrik evler yapmak olacak. Belediye bir alan belirledi ve evler burada yapılacak." dedi.

Corriere dello Sport'a konuşan Fatih Terim ise depremlerle ilgili, "Ben iyiyim, neyse ki ablam da iyi, onunla telefonda görüştüm ve bana iyi olduğunu söyledi." açıklamasında bulundu.