Osmaniye'de eşler arasında çıkan tartışma can aldı...

29 Aralık 2023'te Kadirli Ahmet Topaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde aşçı olarak çalışan Salim Koyuncu, aynı okulda usta öğretici olan 4 aylık hamile eşi Hediye Koyuncu ile tartıştı.

664Cac7Cdd493906

Hamile eşini defalarca bıçakladı

Salim Koyuncu, mutaftan aldığı bıçakla eşini 25 yerinden bıçakladı.

Ardından otomobile binen Salim Koyuncu, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp, eşini bıçakladığını belirterek evinin adresini verdi.

Adana'da öz yeğenini öldüren adam "Eşime sarkıntılık yaptı" diyerek cinayeti anlattı Adana'da öz yeğenini öldüren adam "Eşime sarkıntılık yaptı" diyerek cinayeti anlattı

Koyuncu, 10 kilometre gittikten sonra Mezretli köyü Ağılkaya mevkiinde aracını uçuruma sürdü.

Bebeğiyle birlikte hayatını kaybetti

Yaralanan Salim Koyuncu, Kadirli Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, adrese giden ekipler hamile kadının bebeği ile öldüğünü belirledi. Hediye Koyuncu, Sumbas ilçesinde toprağa verilirken, tedavi sonrası Salim Koyuncu tutuklandı.

Salim Koyuncu hakkında 'kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi ile dava açıldı.

"Adam değilsin deyince kendimi kaybettim"

Kadirli Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmada savunma yapan Salim Koyuncu, eşi ile yemek yüzünden tartıştıklarını belirterek, "Bu sırada eşim bana, 'Adam değilsin, baban seni yetiştirememiş' deyince kendimi kaybettim. Mutfaktan aldığım bıçakla bıçakladım. Yaptığıma çok pişmanım." dedi.

Ağırlaştırılmış müebbet cezası verildi

Mahkeme heyeti, Salim Koyuncu'yu ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı. Heyet, cezada herhangi bir indirim uygulamadı.

Editör: Kemal Soner