Adana Demirspor'da Murat Sancak'tan şoke eden açıklama: Giden gider, biri gidiyorsa demekki yol vermişizdir Adana Demirspor'da Murat Sancak'tan şoke eden açıklama: Giden gider, biri gidiyorsa demekki yol vermişizdir

Hatay'da yaşanan depremler Fatih Terim'in memleketi Adana'da da hissedildi. Tecrübeli teknik adam yaşanan depremlerin ardından İtalyan basınına konuştu.

Adana'da yakınları yaşayan Fatih Terim depremlerin ardından Notizie'ye konuştu. Fatih Terim ablasıyla iletişim kurduğunu belirterek "Öğleden sonra iki sarsıntı daha oldu. Ben iyiyim, neyse ki ablam da iyi, onunla az önce telefonda görüştüm ve bana iyi olduğunu söyledi." ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam, yakınlarıyla sürekli iletişim halinde olduğunu da sözlerine ekleyerek, "İstanbul'da yaşıyorum, burada deprem pek hissedilmedi, hatta ilk korkunç olanı bile... Önümüzdeki birkaç saati telefonda geçireceğim, sürekli iletişim halindeyiz." dedi.

Yaşanan depremlerden etkilenen insanlar adına üzgün olduğunu söyleyen Fatih Terim, "Maalesef hayat böyle, Akdeniz bölgesinde olaydan etkilenen tüm insanlar adına üzülüyorum. Bugün bu diğer kötü haber geldi." diye konuştu.

Editör: Kemal Soner