2006 yılında Bayram Akgül'ün Adanaspor'u satın alması sonrasında tam 18 yıldır Akgül yönetimindeki Adanaspor, geçtiğimiz gün oynanan Bandırmaspor maçında evinde attığı tek golle aldığı sonuçla ligde kaldı.

Bu 18 yılda birçok şey yaşadıklarını bildiren Bayram Akgül, şunları kaydetti:

"Geride kalan 18 yılda içinde bulunduğumuz her ortamda ve olayda Adanaspor büyüklüğüne yakışır şekilde hareket etmeye çalıştım. Bu şerefli görevde bulunduğum her gün ileride 'keşke' dememek adına elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettim. En iyiyi sadece sportif bir başarı olarak hiç bir zaman görmedim. Adanaspor ismini ve değerini spor üstü bir yerde tutmak için çabaladım. Her şeyin bir sonu var. 18 yıl sonunda ben de Adanaspor Başkanlığı görevime son verme kararı aldım."

AKGÜL: BANA İHTİYAÇ DUYURULACAK HER ŞARTTA ADANASPOR'UN YANINDAYIM

Akgül, görevde olduğu sürede desteklerini esirgemeyen kentteki protokol üyeleri ve ilgili kurumlara, kulüp yöneticilerine, teknik direktörlere, futbolculara ve çalışanlar ile taraftarlara teşekkür ederek, "Adanaspor'umuza bundan sonraki dönemde başarılar dilerken bana ihtiyaç duyulacak her zaman ve her şartta, geçtiğimiz 18 senede olduğu gibi Adanaspor'umuzun yanında olacağımın bilinmesini isterim." ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA! Ve Adana Demirspor'da Mario Balotelli de resmen veda etti! SON DAKİKA! Ve Adana Demirspor'da Mario Balotelli de resmen veda etti!

ERDEMOĞLU HOLDİNG VE SADETTİN SARAN GÜNDEMDE

Adanaspor'u satın alacak en güçlü isim olarak şu anda Adana'da devasa tesisleriyle bilinen, sektöründe ülke genelinde devasa tesisleri ve üretim kapasitesiyle öne çıkan SASA ve bölgenin en önemli AVM'si olan Adana M1 Real'i satın alan İbrahim Erdemoğlu yönetimindeki Erdemoğlu Holding öne çıkıyor.

ADANASPOR'DAN "SADETTİN SARAN" AÇIKLAMASI

Bugün Adana'daki yerel bir gazetede yer alan "Adanaspor için Sadettin Saran ile Başkanımız Bayram Akgül masaya oturdu" haberi bütünüyle hayal mahsulüdür. 

"Kulübümüzle, Sadettin Saran arasındaki hayali görüşmede ufak pürüzlerin kaldığı ve kısa zamanda gelişmelerin netleşeceği" iddia edilen haber her yönüyle uydurma ve baştan aşağı yanlış haberdir. 

Kamuoyunun ve taraftarlarımızın bu tarz maksatlı haberlere itibar etmemesini önemle hatırlatırız.