Cherif Ndiaye ile yollarını ayırmayı planlayan Adana Demirspor’da Mario Balotelli ismi yeniden gündeme geldi… kısa süre önce sportif direktörü yumrukladığı için kulübü Sion tarafından kadro dışı bırakılan İtalyan yıldız, “son dönemde en mutlu olduğum yer Türkiye’ydi” diyerek mesajı vermişti. 

BALOTELLİ GELMEK İSTİYOR

Balotelli bizzat Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ile temas kurduğu ve “geleyim. Para sorun değil. Ben zaten zenginim. Ama futbol oynamak istiyorum” mesajı gönderdi.

ADANA DEMİRSPOR YÖNETİMİ KARARSIZ

Sancak ve Kluivert bir görüşme yapacak. Balotelli için karar verecek. Hali hazırda Adana Demirspor yönetimi Cherif’in yerine Felipe Caicedo, Stevan Jovetic gibi bonservisi elinde olan forvet oyuncularıyla da görüşüyor. 

YÖNETİCİSİNİ DÖVÜNCE KADRO DIŞI KALDI

Bilindiği gibi bir partide kazara FC Sion Sportif Direktörü Barth Constantin’i yumruklayan Mario Baratelli kadro dışı bırakıldı. 

DAYAK YİYEN YÖNETİCİ BALOTELLİ PLANINI ŞÖYLE ANLATMIŞTI

Balotelli'nin kazara yüzüne yumruk attığı Sportif direktör Barth Constantin, 33 yaşındaki futbolcuyu transfer penceresinin 20 Eylül'e kadar açık kalacağı Suudi Arabistan'a göndermeyi umduklarını söylemişti.

Dün Adana Demirspor'dan ayrılan Mario Balotelli bugün Süper Lig ekibiyle görüşmeye başladı Dün Adana Demirspor'dan ayrılan Mario Balotelli bugün Süper Lig ekibiyle görüşmeye başladı

* Suudi bir kulüpten Mario Balotelli'ye ilgi var ama somut bir şey yok. Suudi transfer penceresi Avrupa'dakinden daha geç kapanacak, bu yüzden ne olacağını göreceğiz.

* Fakat Mario şimdilik Riddes’deki tesislerimizde birinci takım kadrosundan ayrı olarak antrenman yapıyor.

Editör: Kemal Soner