İlk olarak Şambayadı Konteyner Kent’i ziyaret eden Vali Köşger, konteyner kentte gerçekleştirdiği incelemelerin ardından burada kalan depremzede vatandaşlarla bir araya geldi.

AW029750_04

Depremzedelerle bir müddet sohbet eden, onların hal ve hatırlarını soran Köşger; ülkenin 6 Şubat’ta dünyada eşi benzeri görülmemiş çok büyük bir felaket yaşadığını ve bu felaketin ardından ülkece çok zor günler geçirildiğini kaydetti. Ancak her şeye rağmen en kısa zamanda Adana’dan depremin izlerini silmek için çalışacaklarını kaydeden Köşger, “Daima depremzede hemşehrilerimizin yanında olacağız” dedi.

AW029750_02

Zeydan Karalar'dan otogar itirafı! "Adana'ya yakışmıyor" dedi ve yeni otogar projesini açıkladı Zeydan Karalar'dan otogar itirafı! "Adana'ya yakışmıyor" dedi ve yeni otogar projesini açıkladı

Konteyner kent ziyaretinin ardından Şambayadı Mahallesi’nde TOKİ başkanlığınca inşa edilen deprem konutlarını ziyaret eden Vali Köşger, konut inşaatında incelemelerde bulunup, projede gelinen aşama hakkında yetkililerden bilgi aldı.