SHOW TV'de yayınlanan 'Aile', her yerde 1 numara...
Ay Yapım imzalı 'Aile'de başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya paylaşırken kadrosu da hikâyesi kadar çok ses getirdi.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Aile’, salı akşamı yayınlanan ilk bölümünün ardından son 48 saatte dijitaldeki ‘Trend’ listelerinin birinci sırasına yerleşerek en çok izlenen içerik oldu.

Hem reytinglere hem sosyal medyaya damgasını vuran dizi ilk bölümüyle ABC1 20+’da 8.82 izlenme oranı (rating) 19.87 izlenme payı (share), AB’de 8.31 izlenme oranı (rating) 22.22 izlenme payı (share) elde ederek birinci oldu. Total’de ise 5.89 izlenme oranı (rating) 14.14 izlenme payı (share) elde etti.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın yanı sıra dizide Nejat İşlerCanan ErgüderUshan Çakır, Umutcan ÜtebayYüsra GeyikMert DenizmenEcem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent ÜlgenEmel Göksu ve Nur Sürer’den oluşan dev kadro, izleyicilerden alkışları topladı.

'Aile', izleyicilerin büyük beğenisini toplarken 12 saat boyunca da sosyal medya listelerinden inmedi.

Aşk ve aile kavramının en tartışmalı yönlerini ele alan ‘Aile’, salı akşamı yeni bölümüyle saat 20.00’de SHOW TV'de.

AİLE DİZİSİ 2. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Aile'nin 2. bölümünde, Devin’in Aslan’a “Bizim gibi iki tane ruh hastasının bir arada mutlu olmasının imkanı yok!” dediği anların dikkat çektiği tanıtımda, ikili özel bir davete katılıyor. Aslan ve Devin’in geçirdiği romantik akşamın sonunda neler yaşayacağı merakla beklenirken, çiftin uyumu herkesi büyülüyor.

aile 2

Aslan'ın, 'sen benim için önemlisin o yüzden senin üzülmeni istemiyorum' sözlerinin ardından Devin sinirlenerek 'Sen kimsin beni üzeceksin?' dedi. Bunun üzerine çiftin arasında gerilim yaşandı.

Aslan'ın annesinin devin hakkında olumsuz konuçmalarının ardından ipler gerilir.

aile 2a

AİLE DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aile'nin 1. Bölümünde; Soykanlara ‘aile’ olduklarını hatırlatan tek yerdir sofra. O gün yine tüm ailenin toplanacağı bir sofra kurulurken, Aslan, amcasıyla ilgili ‘karanlık’ işlerinden birini daha çözmek için İzmir uçağındadır. Psikolog Devin ve Aslan’ın yolları işte bu yolculukta kesişir. Devin de kız kardeşinin başını soktuğu yeni bir belayı halletmek üzere İzmir’e gitmektedir. Farklı dünyaların insanları oldukları çok açıktır. Ancak ortak ‘yara’larını keşfetmeleri uzun sürmez; Aileleri.

Yalı Çapkını 19. bölüm Full HD izle tek parça Yalı Çapkını 19. bölüm Full HD izle tek parça

Aslan daha ilk geceden, Soykan Anayasasının çok önemli bir kuralını Devin için çiğner. Bu durum Aslan’a saplantılı bir bağlılık hisseden annesi Hülya’nın yaklaşan büyük tehlikeyi fark etmesi için yeterlidir; Devin.

Daha önce de pek çok kere oğlunun aileden uzaklaşmasını önlemek için her şeyi yapabileceğini gösteren Hülya’nın işi, bu sefer eskisi kadar kolay olmayacaktır. Ancak işi kolay olmayan sadece Hülya değildir. İzmir uçağındaki karşılaşma, aileden yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolun sadece başlangıcı olacaktır…