Adana Kozan Belediyesi’nde görev yapacak personel alımları gerçekleştirilecek. Alım yapılacak kadrolar belli oldu. Kozan belediyesi şirketi Kozan imar Ticaret Sanayi personel Limited Şirketi tarafından bir beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Adana Kozan Belediyesi Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Ve Detaylar

Belediye bünyesinde çalışacak olan personelin erkek adaylardan oluşması gerekmektedir. En az ilköğretim mezunu 18 yıl için tamamlamış adayları başvurularını gerçekleştirebilirler.

Çiftçinin kabusu ‘Tuta’ya karşı doğal düşman: ‘Bracon Didemie’ Çiftçinin kabusu ‘Tuta’ya karşı doğal düşman: ‘Bracon Didemie’

Adana Kozan Belediyesi Personel Alımı Başvuru Evrakları

Kozan Belediyesi işçi alımı için başvuru evrakları da açıklandı.  Diploma, nüfus kayıt örneği ve fotoğraf ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurular yalnızca çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Adana Kozan Belediyesi Personel Alımı Başvuru

Adana Kozan Belediyesi personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar [email protected] adresini özgeçmişlerini gönderebilirler. Başvurular yalnızca bizzat gerçekleştirilmelidir. Başkasının adına yapılan başvuruların tamamı reddedilecektir. Başvuru esnasında sizden istenen evrakların tamamını eksiksiz şekilde gönderdiğinizden emin olmalısınız.