Adana Demirspor'un Senegalli orta saha oyuncusu Badou Ndiaye, Vole'nin programına katıldı. Tecrübeli orta saha oyuncusu, Fenerbahçe'nin stadında gördüğü tepki nedeniyle sarı lacivertli takımdan nefret etmediğini söyledi.

Sezonun ilk yarısında Fenerbahçe'nin stadında oynanan maçta daha önce Galatasaray'da oynadıkları için NdiayeBelhanda ve Onyekuru ile birlikte tepki gösterilmişti.

PFDK yine boş geçmedi: Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'a para cezası PFDK yine boş geçmedi: Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'a para cezası

32 yaşındaki oyuncuyu gösterilen tepki için, "Fenerbahçe ile oynadığımız maçtan sonra sosyal medyadan çok mesajlar aldım. Ben kime karşı oynarsam aynı mücadeleyi sergiliyorum. Benim için şu an Trabzon'a karşı oynamak, Gatasaray'a, Fenerbahçe'ye karşı oynamanın bir farkı yok. Burası mükemmel bir ülke, insanları çok iyi. Fenerbahçe'den nefret etmem için bir sebep yok. Galatasaray'da oynadığım için Fenerbahçe'ye nefret mi duyacağım, hiç sanmıyorum." ifadelerini kullandı.

Badou Ndiaye, Galatasaray'ı çok sevdiğini söylerken sarı kırmızılı takımın taraftarlarını da övdü. Tecrübeli oyuncu, "Benim için dünyanın en iyi taraftarı, Galatasaray taraftarları. Onlar, dünyanın en iyilerinden." ifadelerini kullandı.

Badou Ndiaye, 2017-18 sezonunun başında Osmanlıspor'dan 7.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Galatasaray'a transfer oldu. Senegalli orta saha aynı sezonun devre arasında 16 milyon Euro'ya Stoke City'ye transfer oldu.

Ndiaye 2018-19 sezonunu Galatasaray'da, 2019-20 sezonunun ikinci yarısını Trabzonspor'da kiralık olarak geçirdi.

Tecrübeli oyuncu Türkiye'de 1 Süper Lig ve 2 Türkiye Kupası şampiyonlukları yaşadı.