2022 Dünya Kupası Şampiyonluğu ve UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu gibi başarıları elde etmiş Dünyaca ünlü Arjantinli futbolcu için Murat Sancak ve yönetimi devreye girdi. Bonservisi elinde bulunan ve transfer döneminin kapanmasına sayılı günler kala kendisine kulüp bulmak isteyen 35 yaşındaki kanat oyuncusu Adana Demirspor’a oldukça yakın.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'tan Galatasaray'a yılın transfer çalımı! Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'tan Galatasaray'a yılın transfer çalımı!

PAPU GOMEZ İDDİASI 

İddialara göre Arjantinli kanat Papu Gomez’e Süper Lig’den 2 talip var. Birisi Y. Adana Demirspor, diğeri ise Fatih Karagümrük. Oyuncu için her iki takımın da devrede olduğunu kaydedildi. Transferin olumlu veya olumsuz önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.

EMRE MOR GİRİŞİMLERİ

Takımının kadro yapılanmasında özellikle  Süper Lig’de forma şansı bulamayan ve UEFA Avrupa Konferans Ligi listesine giremeyen 26 yaşındaki kanat oyuncusu Emre Mor, Fenerbahçe’den ayrılma kararı kaldı. İsmail Kartal her ne kadar oyuncusunu kadrosunda tutmak istese de Emre yedek kulübesinde oturmak istemiyor.

ADANA DEMİRSPOR GİRİŞİMLERDE BULUNDU 

Oyuncunun yüksek maliyeti ve İsmail Kartal’ın transfer sıcak bakmamasından ötürü Y. Adana Demirspor yönetimi yıldız futbolcu için kiralama hamlesini önerdi. Emre ilk 11 oynayacağı bir takıma gitmek isterken, oyuncunun transferi Fenerbahçe yönetimi tarafından değerlendirilmeye alındı.

Kaynak: 5 Ocak Gazetesi