SON DAKİKA! Ve Adana Demirspor'da Mario Balotelli de resmen veda etti! SON DAKİKA! Ve Adana Demirspor'da Mario Balotelli de resmen veda etti!

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, maç sonrası yaptığı açıklamada karşılaşma sırasında Niang ile çarpışan Belhanda'nın gözlerinde sorun olduğunu ve hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Maç sonu basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, galibiyet içih oyuncularını tebrik ettiğini söyledi. Gelecek maçlara bakıp, iyi sonuç alarak sezonu iyi bir puanla bitirmek istediklerini kaydeden Sancak, geçen haftaki Kasımpaşa maçında 9 kişi kalmalarına rağmen daha iyi oynadıklarını aktardı.

Sonuç ne olursa olsun Adana Demirspor'un kimseye boyun eğmeyeceğini vurgulayan Sancak, "Muhteşem bir 12'nci oyuncumuz var, taraftar... Taraftarların gerçi bugün performansları biraz düşüktü. 3-0'dan 4-0'dan sonra performansları düştü. Onlara mesajım olsun; 5-0 da 6-0 da olsa ilk dakika gibi mücadele etmeleri gerekiyor. Eğer 12 oyuncu olarak sayılıyorlarsa sahadaki oyuncu gibi mücadele etmeliler" dedi.

Editör: Kemal Soner