Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, geçtiğimiz hafta içerisinde Adana Demirspor'u takipten çıkardıktan sonra başlayan tartışmalara "Pazar gününü bekleyin" yanıtını vermişti.

Murat Sancak'ın kişisel hesabı ile Adana Demirspor başkanlık hesabı için açtığı yeni hesabı sonrasında tartışmalar bir nebze son bulsa da Pazar günü Sancak'ın yapacağı açıklama merakla bekleniyordu.

Başkan Sancak bugün Twitter hesabından yaptığı açıklamada Mustafa Sandal'ın "Pazara Kadar Değil Mezara Kadar" şarkısından bir kesit paylaşarak istifa iddialarına yanıt verdiği görüldü.

PFDK yine boş geçmedi: Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'a para cezası PFDK yine boş geçmedi: Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak'a para cezası

Sancak açıklamasında, "Herkese günaydın, pazar gününü iple çeken, (istifa et diyenler) cevabım şarkı sözlerinde, ayrıca çok üzülmeyin her günü sizin için bayram ilan edip, her gün birinizi Başkan vekili olarak atıyacam, buyrun gelin, görün yaşayın, siz istediniz diye Yüzde 99 taraftarlarımızı yüzüstü bırakmam." ifadelerini kullandı.

İşte Murat Sancak'ın o paylaşımı:

35f16bea-1bfd-4c67-ad5d-3138d4954313