Bir spor kanalında gerçekleşen programa canlı yayın konuğu olarak bağlanan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, başkanlığa seçildikten sonra Adana Demirspor'la birlikte yaşadığı başarılarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Mario Balotelli saldı: Adana Demirspor'da İtalyan golcü göbeğiyle gündemde Mario Balotelli saldı: Adana Demirspor'da İtalyan golcü göbeğiyle gündemde

FUTBOL AKLIMIN YÜZDE 70'İDİR

2018 yılı Temmuz ayında kulübü satın alır almaz aradığı ilk insanlardan olan ve şu an itibariyle takımın Murat Sancak’tan sonraki 2. ismi olan Metin Korkmaz hakkında konuşan Başkan Murat Sancak, “İlk başkan olduğum dönemde aradığım 2 kişi vardı. Biri Tanju çolak biri metin korkmaz. Başlarken belki menajer olarak başladık ama şu anda kader birliği yaptığımız, hatta yaptığı işten hiçbir kazancı olmayan ve cebinden para harcayan biri. Ben her zaman söylerim. Futbol aklımın %70’i Metin Korkmaz’dır. Onun için iyi ki benimle beraber, iyi ki Adana Demirspor ile beraber. İnşallah bu birlikteliği gitti yere kadar götürebiliriz” dedi.

Kaynak: 5 Ocak Gazetesi